Stomatologia Dla Najmłodszych – książki

Wszystkich naszych pacjentów, tych małych i tych dużych, zapraszamy do dentystycznego kącika dziecięcego w gabinecie Stomatologia dla uśmiechu, w którym znajdziecie kilka ciekawych książeczek z przygodami waszych ulubionych bohaterów, którzy tak jak wy, wybrali się do dentysty.

Stomatologia dla najmłodszych

Kącik do zabawy - Stomatologia Dla Najmłodszych

Na te niezwykłe przygody zapraszają:

Eliza Piotrowska - Tupcio Chrupcio. Dbamy o zęby

Tupcio Chrupcio to duża myszka, która bardzo nie lubi myć zębów. W dodatku Chrupcio bardzo niezdrowo się odżywia, całymi dniami chce jeść tylko słodycze, a w szczególności czekoladę. To musiało zakończyć się wizytą u dentysty. Co na zachowanie Tupcia powie Pan Dentysta ? Posłuchajcie!

Świnka Peppa - Opowieści na dobranoc. O wróżce zębuszce

Przygody małej rezolutnej świnki, której pewnego dnia wypada ząb. Czy Peppe odwiedzi wróżka zębuszka? Czy na miejscu dawnego zęba pojawi się nowy ? Kim chce zostać Peppa jak dorośnie? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedz w książeczce z przygodami Peppy.

Zofia Stanecka i Marianna Oklejak – Basia i dentysta

Basi zaczął ruszać się ząb. Mama Basi organizuje wielką wyprawę rodzinną do dentysty. Podczas tej wyprawy wyszło na jaw, że rodzeństwo dokarmia lizakami Franka. No i Tato Basi, chyba dawno nie odwiedzał swojego dentysty. Jak potoczy się ta pełna emocji wizyta do stomatologa. Koniecznie przeczytajcie!

Basia i Dentysta

Z kącika, Stomatologia dla najmłodszych - Basia i Dentysta

Ralf Butschkow - Mam przyjaciółkę dentystkę

Kolejna pozycja wydawnictwa Mądra Mysz, opowiada o chłopaku o imieniu Darek, który odwiedza swoją przyjaciółkę dentystkę. Podczas tego spotkania, poznaje prace dentysty
i gabinet stomatologiczny, uczy się jak nazywają się narzędzia.

Anna Trzepizur i Anna Maria Kowalska-Baron - Niecodzienne przygody Gryzaka i Śmieszki – U wróżki dentystki

To niezwykła pozycja w naszym kąciku, gdyż jedna z autorek Pani Dr. Anna Maria Kowalska-Baron zawodowo zajmuje się stomatologią. Swoje wieloletnie zawodowe doświadczenie wraz z Anną Trzepizur, nauczycielką języka polskiego, oligofrenopedagogiem, twórcą warsztatów czytelniczo-teatralnych "Anka Czytanka", zamieniła w niezwykłe przygody Gryzaka i Śmieszki. Książka opowiada o małych bobrach, które w swoich przygodach pomagają dzieciom dbać o zęby. Książka, wydana przez wydawnictwo Baron Edition, uzyskała pozytywne opinie m.in. autorytetów w dziedzinie pedagogiki i zdrowia: dra hab. prof. ASP im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie Macieja Tarnasia oraz prof. nadzw. dra hab. Wiesława Sikorskiego. Ralf Butschkow. Gorąco polecamy.

Gryzaka i Śmieszki - U Wróżki Dentystki

Niecodzienne przygody Gryzaka i Śmieszki - U Wróżki Dentystki.

O tym jak bohaterowie przygód, poradzili sobie z lękiem przed dentystom, jak nauczyli się prawidłowo dbać o zęby i czy wizyta u dentysty może być ciekawym doświadczeniem, dowiecie się odwiedzając gabinet Stomatologia dla uśmiechu i kącik Stomatologia dla najmłodszych - Zapraszamy