Curaprox dla dzieci

CURAkid 4260 supersoft - szczoteczka do zębów dla małych dzieci 0-4 lat:
Szczoteczka content_kicsiknek3

Szczoteczka do zębów dla najmłodszych dzieci.

Nareszcie nawet najmniejsze dzieci mogą mieć czyste zęby. Włókna CUREN są tak delikatne, że ryzyko uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej jest niemal całkowicie wyeliminowane. Szczoteczka opracowana na Uniwersytecie w Bernie we współpracy z Prof. Dr med. Dent. Adrianem Lussi i Dr med. Dent. Nadią-Mariną Kellerhoff.

Dzięki Curakid małe dziecko jest od początku przyzwyczajane do miękkiej szczoteczki i w późniejszym wieku nie będzie chciało sięgać po twardą. Dzięki główce szczoteczki, zawierającej 4260 Curen-włosków, nalot i zanieczyszczenia zębów są usuwane gruntownie. Zęby są oczyszczone, a dziąsła pozostają zdrowe.

 

CS SMART - szczoteczka dla dzieci od 5 roku życia:
szczoteczka cs smart - 7600 włókien cura

Szczoteczka cs smart - 7600 włókien Curen

Światowa innowacja! Oparta na sukcesie szczoteczki dla dorosłych, ale znacznie mniejsza, z większą ilością, delikatnych włókien. W główce szczoteczki zastosowano aż 7600 włókien Curen o średnicy 0,08 mm. To ponad dwa tysiące więcej niż na szczoteczce do zębów dla dorosłych, a do tego są one jeszcze cieńsze. To sprawia, że CS Smart jest niesamowicie delikatna dla bruzdy zębowej oraz miękka dla zębów i dziąseł. Ośmiokątny uchwyt zapewnia trzymanie szczoteczki pod odpowiednim kątem 45 stopni.

content_kicsiknek5

W Stomatologii Dla Uśmiechu dowiedzą się państwo jak prawidłowo dbać o zęby waszych dzieci.