Lekarz stomatolog.

Pochodzę z Nowego Sącza. Studiowałam w Instytucie Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom uzyskałam w 2004r.

Następnie odbyłam staż w Nowej Hucie.

Od 2005 r jestem mieszkanką Dolnego Śląska, zakochałam się w nim i jego mieszkańcach. Najpierw mieszkałam i pracowałam we Wrocławiu i jego okolicach.

Od praktyk studenckich, przez staż i potem pracując w różnych gabinetach, dużo czasu spędzałam lecząc najmłodszych pacjentów. Daje mi to ogromne zmęczenie, ale jeszcze większą satysfakcje. Cieszę się, że największym zmartwieniem moich małych pacjentów jest wybór koloru ich nowych wypełnień.

A, że „najważniejsze jest niewidoczne” moją pasją stała się stomatologia mikroskopowa. Odkryłam ją w 2012 r. uczęszczając na cykl szkoleń Curriculum Endodontycznego. Po nim były następne i następne. Wszystko by stać się jak najlepszym w tej trudnej dziedzinie stomatologii. Od tego czasu jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Prywatnie jestem żoną Tomasza i mamą Bartka i Helenki. Uwielbiamy spędzać razem czas na wycieczkach pieszych i rowerowych. Jestem także przewodnikiem górskim sudeckim
i beskidzkim. Lubię eksperymentować w kuchni.