LEKARZ STOMATOLOG

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

IMPLANTOLOG

MONIKA KAMIŃSKA

W swojej pracy skupia się na implantologii i zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Najważniejsze są dla niej zdrowie i zadowolenie pacjentów. Uważa, że zdrowe zęby i ładny uśmiech, wpływają na dobre samopoczucie, a tym samym wyraźnie poprawiają komfort naszego życia. Od wielu lat z sukcesami przynosi  zadowolenie pacjentkom i pacjentom na polu stomatologii estetycznej.

Doktor  Monika skończyła z wyróżnieniem wydział lekarsko-dentystyczny Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Podczas studiów została laureatem w konkursie organizowanym przez LFS ARKONA na Najlepszego Studenta Stomatologii (2007). Część studiów zrealizowała w Niemczech na Uniwersytecie Ernst-Moritz-Arndt’a w Greifswaldzie. W 2017 skończyła studia podyplomowe na GWSH w Katowicach w zakresie Medycyny Estetycznej dla lekarzy. Następnie ukończyła cykl szkoleń autorskiego programu edukacyjnego „Practiculum Implantologii”, zorganizowanego przez  European Dental Implant Institute Vivadental.

Od 2022 pełni funkcję Aptos Medical Advisor,  do jej obowiązków należy m.in. pomoc początkującym lekarzom w ich pierwszych samodzielnych zabiegach implantacji nici liftingujących.

Swoje doświadczenie zdobywa w pracy i szkoleniach m.in. we Wrocławiu, Koninie, Belfascie, Lyonie, Chamonix, Tbilisi.

Wiecej informacji o dr Monice Kamińskiej można znaleźć na stronach:

http://drimplant.pl/
https://drkaminska.pl