Pasty dla dzieci SPLAT

Naturalne pasty do zębów dla dzieci, z systemem Luctatol, bez fluoru

Pasty dla dzieci SPLAT to wyjątkowa kompozycja naturalnych składników i ulubionych smaków. Pasty dla dzieci SPLAT wyróżnia m.in. zastosowanie aktywnego wapnia, brak chlorheksydyny, triclosanów, parabenów, agresywnych materiałów ściernych, sacharyny, GMO, glutenu, sztucznych barwników i substancji zapachowych oraz alkoholu i mentolu.

Każde mycie zębów to zabawna przygoda -Przedstawiamy Państwu pasy dla dzieci marki SPLAT:

SPLAT BABY od 0 do 3 lat - Naturalna pasta do zębów dla niemowąt i małych dzieci, bezpieczna podczas połkniecia zawiera 99,3 % naturalnych składników. Występuje w smakach: waniliowy oraz jabłkowo-bananowy.

SPLAT BABY

SPLAT Kids od 2 do 6 lat - Naturalna pasta do zębów, zawiera 98% naturalnych składników. Zapewnia całkowitą ochronę przeciw próchnicy, dodatkowo intensywnie wzmacnia szkliwo i pielęgnuje dziąsła.
Dostępne smaki: Lody owocowe oraz truskawka z wiśnią.

SPLAT KIDS od 6 do 11 lat - Naturalna pasta do zębów, zawiera 98% naturalnych składników. Unikalny opatentowany system LUCTATOL, kompleks enzymów mlecznych w połączeniu z japońską luktecjią zapewnia ochronę przed bakteriami i wspomagają odporność w jamie ustnej, o 96% zmniejsza powstawanie płytki nazębnej i niszczy bakterie, chroniąc zęby przed próchnica.
Dostępne smaki: Owoce Leśne oraz Guma balonowa.

Splat Kids
SPLAT KIDS

SPLAT JUICY dla dzieci w każdym wieku - Pasta do zębów JUICY głęboko odbudowuje i wzmacnia tkanki zęba, skutecznie chroni przed ubytkami i miękką płytką nazębną.
PASTA JUICY charakteryzuje się: innowacyjnym systemem ochrony przed próchnicą  LUCTATOL®, czyli połączenie ekstraktu z drzewa lukrecji i enzymów mlecznych - skoncentrowany jest na działaniu zwalczającym bakterię Streptococcus mutans, zmniejszając ryzyko powstawania próchnicy oraz chroni przed nalotem nazębnym aż do 96% (potwierdzono testami in vitro w Japonii);
Zastosowaniem Nanohydroksyapatytu wapnia - które wnika głęboko w uszkodzone szkliwo i wzmacnia je, działając identycznie jak plomba, dzięki czemu powierzchnia zębów staje się gładsza i bardziej odporna na działanie kwasów i bakterii;
unikalnym kompleks mlecznych enzymów SEBOMINE - które chronią szkliwo przed bakteriami i płytką nazębną;
hydrolizat kazeiny – komponent transportujący, otrzymany z mleka, dzięki jonom wapnia, wzmacnia na powierzchni szkliwa wiązania jonów wapnia, tym samym wzmacnia proces nasycenia dziecięcych zębów naturalnymi minerałami oraz zawiera żel Aloe Vera który ma właściwości nawilżające i przeciwzapalne, łagodzi podrażnienia dziąseł i pomaga zmniejszyć dolegliwości podczas bolesnego ząbkowania u dzieci.

SPLAT JUICY
SPLAT JUICY