Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Curaprox dla dzieci

CURAkid 4260 supersoft - szczoteczka do zębów dla małych dzieci 0-4 lat:

content_kicsiknek3

Nareszcie nawet najmniejsze dzieci mogą mieć czyste zęby. Włókna CUREN są tak delikatne, że ryzyko uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej jest niemal całkowicie wyeliminowane. Szczoteczka opracowana na Uniwersytecie w Bernie we współpracy z Prof. Dr med. Dent. Adrianem Lussi i Dr med. Dent. Nadią-Mariną Kellerhoff.

Dzięki Curakid małe dziecko jest od początku przyzwyczajane do miękkiej szczoteczki i w późniejszym wieku nie będzie chciało sięgać po twardą. Dzięki główce szczoteczki, zawierającej 4260 Curen-włosków, nalot i zanieczyszczenia zębów są usuwane gruntownie. Zęby są oczyszczone, a dziąsła pozostają zdrowe.

 

CS SMART : szczoteczka dla dzieci od 5 roku życia:

smart cura

Światowa innowacja! Oparta na sukcesie szczoteczki dla dorosłych, ale znacznie mniejsza, z większą ilością, delikatnych włókien. W główce szczoteczki zastosowano aż 7600 włókien Curen o średnicy 0,08 mm. To ponad dwa tysiące więcej niż na szczoteczce do zębów dla dorosłych, a do tego są one jeszcze cieńsze. To sprawia, że CS Smart jest niesamowicie delikatna dla bruzdy zębowej oraz miękka dla zębów i dziąseł. Ośmiokątny uchwyt zapewnia trzymanie szczoteczki pod odpowiednim kątem 45 stopni.

content_kicsiknek5

W Stomatologii Dla Uśmiechu dowiedzą się państwo jak prawidłowo dbać o zęby waszych dzieci.